Je skvělé vás tu vidět!

kdo jsme

Urban Sidewalker je středoevropský designový tým specializující se na městskou a architektonickou grafiku. Naši členové jsou od dětství fascinováni budovami a mapami, považují je za brány k novým zážitkům. Výhradně používáme ručně kreslenou grafiku s nádechem digitálního zpracování, abychom zachytili města jako živé organismy s jedinečnými příběhy. Naším cílem je odrážet neustále se měnící povahu měst a zachovat kouzlo jejich architektury. Naše práce by neměly být pouze uměleckými objekty, ale také katalyzátory pro spojení a objevování

náš pražský projekt

Originály našich městských grafik jsou ručně kreslené a ukazují jedinečný pohled umělce. Všechny naše ručně kreslené grafiky jsou důkladně zpracovány, což činí barevné tisky skutečně zvláštními. Skryté památky, drobnosti se zobrazují přesně stejným způsobem jako při procházce městem.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních papírů, tištěny v České Republice a baleny v Budapešti, s pečlivou pozorností k detailům.

produkty

magnet

8 x 5,3 cm 
21 variant 
natíraný / kreativní papír, kovová podložka

pohlednice A6

14,8 x 10,5 cm 
25 variant 
kreativní papír

SEŠIT A6

14,8 x 10,5 cm 
48 prázdných stran 
3 varianty 
kreativní papírový obal

ZÁLOŽKA

21 x 5 cm 
2 varianty 
kreativní papír

100% záruka

S více než 10 lety zkušeností a mnoha úspěšnými partnerstvími na veletrzích a s vynikajícími prodejci můžeme s jistotou říci, že věříme v naše produkty. Víme, že existuje náročná skupina zákazníků, kteří ocení jedinečnou a speciální uměleckou linii našich grafik – a rádi si vybírají takové vysokokvalitní suvenýry a dárky.

Skutečnost, že jsme vás oslovili s našimi produkty, znamená, že vám také důvěřujeme. Jsme si jisti, že díky vysokému standardu vašeho podnikání a dobré umístění vašeho obchodu vás budou tyto náročné cestovatelé pravidelně navštěvovat.

Proto jsme rádi, že z vás převezmeme zbylá minimální rizika:

a) Naše produkty můžete prodávat na základě konzognace (poskytneme vám základní sadu a budete platit pouze za prodané produkty na konci každého čtvrtletí)

b) Pokud předobjednáte a zaplatíte zásoby a z nějakého důvodu se prodeje nevyvíjí podle očekávání, odkoupíme neprodané a nepoškozené produkty z první objednávky, za původní cenu, kdykoli po 6 měsících ode dne objednání.

Rádi vám dáme slovo, že stojíme za našimi produkty.

Doufáme, že jsme vzbudili vováš zájem a že se brzy

praktické detaily

ceny prodejců

pohlednice A6 – 12 CZK
magnet – 45 CZK
záložky – 12 CZK
sešit – 39 CZK

minimální množství objednávky (MOQ)

pohlednice A6 – 400 ks
magnet – 100 ks
záložky – 100 ks
sešit – 20 ks

informace o dopravě

Náklady na dopravu převezmeme u objednávek nad 300 €. Zboží obvykle zasíláme prostřednictvím GLS nebo Fedex do týdne po objednávce.
Pro zjednodušení objednávkového procesu jsme vám k dispozici prostřednictvím některého z níže uvedených kontaktů.

papír a inkoust

pohlednice & tisky & záložky 
kreativní papír, FSC certifikovaný, 30% recyklovaných vláken, bez chlóru, bez kyselin, vyráběný s použitím obnovitelné, neškodlivé větrné energie
nebo 
kreativní papír, FSC certifikovaný, 100% recyklovaný, bez chlóru, bez kyselin, vyráběný energeticky a vodohospodářsky úsporným způsobem

magnety 
kreativní papír, FSC certifikovaný, 30% recyklovaný, bez chlóru, bez kyselin, vyráběný s použitím obnovitelné, neškodlivé větrné energie 
nebo 
lesklý natíraný papír, FSC certifikovaný, s matnou folií

inkoust 
bez kobaltu, bez minerálních olejů, s optimalizovanou CO2 bilancí

Objednejte si

poté, co ověříme váš účet, budete mít přístup do našeho distributorského obchodu a můžete objednávat online (v angličtině)